Mííínus...na tom listu je JINOVATKA

2. listopadu 2009 v 14:53 |  >Moje řeči<
Právě jsem dostala zdrba, co jsem teď jako týden dělala, že nemám udělané věci do školy a nemůžu jít teda s klidným srdcem v úterý na pivo. Zdrba od kamarádky, která je horší než moje máma. Počkat, lžu. Moje máma je úplně v pohodě a nic takového neřeší, protože je to můj problém. Já vím, že tento semestr mám školy málo, bohužel mi spousta předmětů nevyšla (třeba pilates, anglina), ale co s tím mám jako dělat, že. Samotnou mě to trochu štve, příští semestr si dám nabitý jako obvykle. Taky už mám dohromady asi 70 kreditů za dva semestry a jak mi psala kamarádka: nechceš přece udělat bakaláře za dva roky, to by byla nuda! :) Chápu, že kamarádka musí do školy dělat projekty a tak a ještě chodit do práce, ale za to já snad nemůžu, aby mi bylo pořád připomínáno, že já do školy nechodím, projekty dělat nemusím, mám jenom četbu a bla bla bla.

Z té četby se btw asi zblázním, jestli nezačnu :D

Jinak jsem dlouho...hodně dlouho nepsala. Nejdřív se nedělo nic, pak se toho zase dělo strašně moc, bylo to fajn, pak to bylo na tři piče ( já tuhle Murkovu frázi musím použít, protože je naprosto výstižná!), ale kamarádi mi pomohli a nakonec je to zase dobré, nejvíc nejlepší, že jsem to nečekala :)

A prostě nebudu o víkendu trčet doma s manželem v papučích, na to je času dost a nebudu si hrát na dospělou a budu si dělat co chci a ne že mě bude někdo rádoby vychovávat a nebudu si nic dělat z ostatních lidí a nikdo mě sakra nebude štvát jako!!! TAK!

Nekouřím, že :D A ty Camel limitovaná edice, jsou lovely!

Páteček. Měla jsem 7x vinný střik, Mattonku, Semtex s vodkou a pivo, tudíž jsem nebyla opilá, protože si to pamatuju všechno!:D A zničili jsme ve Vivě výzdobu no...

Jinak fotky jsou spíš na facebooku no, můžete si mě přidat, ale já si vás asi nepřidám, pokud vás neznám :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rebeca Rebeca | 3. listopadu 2009 v 11:41 | Reagovat

Koukám, že jsme si to dobře prohodily. Já seděla celej minulej semestr s nohama na stole (nebo spíš s pivem na stole), do školy jsem zavítala jen pokud jsem se spletla a učení kolem mě neprojelo ani ve vlaku. Zato teď se z toho asi po... -ehm- pokakám. Estetika, maďarština, litevština, seminárka a blá, blá dále.

Nicméně ano, ty limitovaný krabičky vemblódů jsou fakt nádehrný. Asi udělám radost své kouřící mamince a daruju jí je k Vánocům, přičemž já si pak zabavím ten zbytek a budu na něj nadšeně koukat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.